Zoom Roulette – грати в ігрові автомати 777 на кшталт європейської рулетки зі стандартними правилами, розроблений компанією Betsoft. Візуально слот складається з колеса та макету ігрового столу, на якому вказано всі можливі позиції для ставок. Зум Рулетка дуже проста гра, виконана в електронному форматі та адаптована до сучасних вимог інтернет-гемблінгу. Грати у симуляторі легко та комфортно. Навіть новачок, який тільки почав грати онлайн на реальні гроші в ігрові автомати 777, може виграти великі суми за мінімальних ставок.

Правила гри

В основі віртуального відеослота лежить класична рулетка європейського типу з одним зеро. Колесо містить 37 осередків, у яких особливому порядку відзначені цифри від 0 до 36. Половина осередків пофарбована в червоний колір, друга половина – в чорний. Осередок зеро тільки один і виділяється зеленим кольором на загальному тлі. Над колесом розташовується сам стіл, на якому у схематичному вигляді показані усі можливі ставки.

Відповідно до правил перед кожним запуском бол треку можна ставити на будь-які одиночні числа, їх комбінації, колони, чорне або червоне, більше/менше, чет/нечет та інше. Виграш виплачується залежно від того, в який осередок потрапила кулька (за точним числом, кольором, приналежністю до дюжини, колони і т.д.). Фішки номіналом 1, 5, 25, 100 і 500 у. е. розташовані з лівого боку. Праворуч знаходяться кнопки, за допомогою яких можна запускати колесо та очищати поле від ставок. Доступна історія, в якій відзначаються останні 13 чисел. У нашому ігровому залі ви можете протестувати різні ігрові слоти з гарною віддачею, такі як ігровий апарат Keks .

Ставки та виплати

У грі діє два види ставок: зовнішні та внутрішні. Перед тим, як грати на реальні гроші в Онлайн Казино , варто вивчити їх методи введення та виведення. Перша категорія включає позиції з відповідним маркуванням, розташовані по краю макету. Можна поставити на колону (ставка відразу на 12 номерів), дюжину (одночасно на 12 осередків), а також колір, парне чи непарне число більше або менше. В останніх трьох випадках можливість виграти 50 на 50. Що стосується внутрішніх ставок, то вони приймаються на один конкретний номер, а також два, три або навіть чотири сусідні. У разі фішки встановлюються межі між номерами.

Максимальна ставка у грі – 500 у. е, мінімальна – 3. Оплата виграшів провадиться відповідно до спеціальної таблиці. Точно вгадане число оплачується у розмірі зробленої ставки з коефіцієнтом 35, два номери – 17, три – 11, чотири – 8. Якщо виграє ставка по лінії, то винагорода становить 5 до 1, по колоні – 2 до 1. Якщо вдасться відгадати лише колір осередки, чет/нечет чи більше/менше, можна розраховувати лише повернення ставки без її додаткового збільшення.