Компанія NetEnt розробляє ігрові апарати онлайн на гроші та один з них цікавий апарат Warlords – Crystals Of Power за мотивами однойменної комп'ютерної гри. За її сюжетом воїни добра і зла зіштовхнулися на полі битви. Розглянутий автомат відрізняється високою якістю графіки з ефектами 3D та анімацією. Головні герої апарату займають одразу по три осередки на барабанах. Він обладнаний сімома бонусними раундами, чим можуть похвалитися деякі відеослоти. Найбільша виплата нараховується у призовому етапі та становить 1 000 000 монет.

Правила основного раунду

Робоча складова апарату – 5 барабанів із 15 символами. Усі 30 смуг завжди задіяні та приймають ставку у розмірі 1-10 монет. Під час обертання барабанів на задньому фоні переміщуються воїни під напружений звуковий супровід.

Щоб виграти, користувач має отримати безперервну послідовність трьох або більше однакових символів. Враховується по одній комбінації на кожній лінії. Виплати з різних смуг підсумовуються і надходять на баланс клієнта без можливості подвоєння. Максимальний виграш розміром 300 ставок за лінією нараховується за комбінацію п'яти самураїв. Прогресивного джекпоту немає, але є автоматичний режим спинів.

В ігровому автоматі можна отримати виграш із ймовірністю 33,29%. В основних раундах нараховується 70% виплат, шанс запуску призового раунду – 0,66%.

Спецсимволи у слоті Лорди Війни – Кристали Сили

Особлива роль в ігровому автоматі приділяється таким спеціальним символам:

Бонусні раунди автомата

У випадковому спині може активуватись функція Random Overlay Wild. Вона представлена ​​у трьох різних варіантах. У раунді The Barbarian Hammer на перших чотирьох барабанах з'являється один Дикий символ. У грі The Priestess Arrow на будь-яких позиціях випадає до п'яти Вайлдів. Опції The Samurai Sword Дикі значки з'являються в кількості 2-5 на одній лінії.

Відеослот має й інші бонусні функції. Free Spins – це безкоштовні спини із додатковими множниками або особливими символами. Функцію Respins запускають два або три Скаттери, які залишаються на своїх позиціях під час безкоштовних обертань. Final Chance – це випадковий вибір фриспінів чи фіксованої виплати. Battle – це битва персонажів із шансом отримати виграш.

Автомат Лорди Війни - Кристали Сили виділяється насиченим ігровим процесом. Відвідувачі казино 777 Original вибирають цей слот із-за якісного дизайну та розширеного набору призових опцій. Ще більше позитивних емоцій можна отримати, граючи в автомат The Angler .