Ultra Hot Deluxe - ігровий автомат від компанії Novomatic, нестаріє класика, здатна зачепити найтепліші спогади. У грі немає бонусних раундів або додаткових функцій, але це не заважає користуватися попитом навіть у нинішній час. Поки багато користувачів грають у сучасні моделі, де є багато підказок, тільки справжні професіонали залишаються вірними цьому симулятору. А щодо виплат, то не кожен автомат зможе похвалитися фіксованою сумою в 15000 монет.

Основні характеристики слота

Ultra Hot Deluxe – класичний представник гамінаторів з невеликим набором характеристик:

У грі бере участь фіксована кількість ліній, пронумерованих з боків від екрану. Комбінації автомата складаються з однакових картинок, представлених класичними барами, червоною сімкою та кількома фруктами. Усі послідовності починаються з крайнього лівого барабана, але в кожної лінії враховується лише найдорожча виплата. Якщо екран заповнюється символами фруктів, всі сформовані комбінації отримують подвійний множник. По завершенні основного раунду, якщо він був виграшним, користувач може взяти участь у грі.

Безкоштовно або на гроші

Цей автомат пропонує відвідувачам два варіанти відпочинку - на реальні гроші або безкоштовно. Тим, хто гратиме на гроші , пропонується допомога у вигляді вітального бонусу. Щоб його отримати, вам необхідно пройти реєстрацію, а потім звернутися до адміністрації. Ви зможете грати на реальні гроші та отримувати прибуток, який потім можна виводити готівкою. Безкоштовна версія - це демонстраційний режим, призначений для знайомства з грою та отримання перших вражень. Має попит серед новачків і тих, хто не особливо азартен.

Висновки

Симулятор Ultra Hot Deluxe простий в управлінні, що робить його популярним серед нових користувачів. Зрозуміло, наздогнати сучасними моделями йому дуже складно, тому в більшості випадків його використовують, як тренувальний варіант, перед тим як перейти на щось складніше. Шанувальники золотої класики залишаються вірними цьому автомату і раді, що розробник вирішив створити онлайн версію, завдяки якій тепер можна грати прямо з дому. Для різноманітності гри рекомендуємо вам автомат Fruit Cocktail 2 .