Грайте в The Tipsy Tourist з моментальним виведенням на карту, щоб у рази збільшити бюджет. Фортуна завжди буде поруч, подаючи шикарні презенти за ризик. Для ваших перемог розробники Betsoft передбачили приємні бонуси, завдяки яким кожне обертання барабанів може стати вирішальним. Грайте і вірте в супутність удачі, щоб стати лідером і зірвати джекпот!

Особливості грального автомата

Вивчіть особливості грального автомата (сюжет, параметри, оформлення), щоб просунутися до успіху. Головним героєм слота став турист "під мухою". Чоловік цілий рік працював в офісі, щоб вирушити у відпустку та провести час із задоволенням. Складіть йому компанію і тоді ваш відпочинок пройде на найвищому рівні. Ви опинитеся на блакитному узбережжі, повіривши в реалістичність того, що відбувається. Якщо ж вирішите грати у казино Україна , то результатом стануть колосальні презенти.

Для максимальної реалістичності розробники використовували графіку у форматі 3D. Звуковий фон – відповідний темі: з обертанням барабанів ви почуєте шум прибою та крики чайок. Але головне, що перед стартом буде активовано сюжетний відеоролик. Переглянувши його, ви забудете про віртуальність того, що відбувається. Спробуйте не менш захоплюючі розваги в онлайн автомат Slot-O-Pol Deluxe .

Історія розгортається на 5 вертикальних котушках. Барабани перетнуті 20 лініями, і на кожну з них можна поставити до 5 монет. Вибирайте прийнятний рівень ставок і запускайте спини, щоби поборотися за джекпот. Розмір головного призу дорівнює 350 монетам, як зазначено у таблиці виплат. Онлайн ігровий слот Monster Munchies також може давати великі виграші.

Спеціальні символи та бонуси в автоматі

Спеціальні символи та бонуси автомата призначені для того, щоб збільшити ймовірність успіху. Вони виникають рандомно, розпалюючи адреналін. Вам запропоновано:

Кожен елемент має певну функцію, наближаючи вас до перемоги. Дикий символ доповнить комбінацію, іконка Розкиду активує 8 фриспінів. Щодо бонусу – він відкриє доступ до призового раунду з високими виграшами. Ризикніть прямо зараз, отримайте виплати та оформіть виведення грошей на інтернет-гаманець або картку банку.