Любителі гарного життя та шику точно оцінять слот The Finer Reels Of Life від виробника Microgaming. Презентація цієї гри відбулася у 2013 році. В ігровому автоматі присутні 5 барабанів та 15 осередків для ігрових символів. До особливостей апарату можна віднести наявність бонусної гри із кількома етапами. Їх основу становлять безкоштовні обертання та максимальні множники. Показник RTP гральних автоматів 777 при грі на гроші з виведенням - досить високий, на рівні 96,47%.

Основний раунд гри

В автоматі є 5 ігрових барабанів. Формування виграшних комбінацій відбувається 243 різними способами. Традиційні лінії у разі відсутні. Призові комбінації формуються з трьох і більше ідентичних картинок. Ставка на лінію в емуляторі Вишуканіші Барабани Життя становить від 0,01 до 0,05 доларів. Відповідно, на спині може бути поставлено до 7,5 доларів. Максимальний коефіцієнт, який використовується для розрахунку суми виграшу, становить *1500.

Спеціальні символи

У клубі на барабанах відеослота з'являються елітні алкогольні напої (вино, шампанське, віскі), а також сигари, великий діамант, шоколад та гральні карти номіналом від 9 до туза. Щодо спеціальних символів, їх у грі The Finer Reels Of Life кілька:

Бонусна гра

У бонусній грі The Finer Reels of Life присутні кілька рівнів, а саме:

Автомат Більше Вишукані Барабани Життя має тестову версію, щоб кожен користувач міг перевірити заявлені характеристики. Рекомендуємо також протестувати наші інші ігрові автомати на гроші , такі як онлайн слот Mystic Dreams або Bananas Go Bahamas .