Азартна гра The Angler випущена компанією Betsoft у 2017 році. Її головний герой – затятий рибалка, який є на екрані під час спинів. Автомат обладнаний 3D графікою та якісною анімацією. Виграші розраховуються за множниками до х350, а показник теоретичного повернення коштів становить 96%. Є спеціальні символи та два бонусні раунди. Максимальний виграш – 130 тисяч монет. Також ви можете перевірити та інші онлайн ігрові автомати на гроші у нас на сайті.

Основний раунд азартної гри

Рибалка - це відеослот з 5 барабанами, 20 лініями, що змінюються, і 15 картинками на екрані. Гравець використовує будь-яку кількість смуг, на кожній з яких може сформуватися по одній комбінації. Ставка на лінію коливається не більше 1-5 монет.

Переможні комбінації складаються з однакових малюнків поспіль. Вони формуються лише зліва направо на задіяних шпальтах. Для розрахунку виграшу ставка по лінії множиться на спеціальний коефіцієнт, що відображається у таблиці виплат. Його максимальний розмір – 350 за п'ять картинок рибалки. За акулу дається до 200 ставок по лінії, черепаху та зелену рибу – по 150.

Після утворення переможної комбінації можна запустити ризик гри. Вона дає змогу подвоїти отриманий виграш. Для перемоги потрібно зіграти у «Орел чи решка» із головним героєм. У разі програшу сума переходить на рахунок казино онлайн . Оригінал 777. Накопичувальний джекпот не розігрується. Також рекомендуємо випробувати удачу в ігровому автоматі Gnome .

Набір спецсимволів The Angler

В азартній грі використовують десять простих символів, які тільки формують комбінації. Розширеним функціоналом мають три спецсимволи:

  1. Wild. Його роль виконує червоний восьминіг. Він з'являється на всіх барабанах, крім першого, тому не створює оплачувані ланцюжки. Вайлд може замінити просте зображення, щоб доповнити комбінацію.
  2. Scatter. Символ розкиду у вигляді раковини з перлиною з'являється на трьох останніх барабанах і активує фриспіни.
  3. Bonus. Картинка вудки випадає на перших трьох барабанах і розпочинає бонусний раунд.

Призові ігри у слоті

Три символи Скаттер активують безкоштовні обертання барабанів. Дикі значки під час фриспінів стають липкими, залишаючись на своїх позиціях до завершення раунду. Якщо з'являються ще три символи Scatter, то обертання продовжуються.

У грі Fish Bonus Game потрібно зайнятися риболовлею. У разі клювання необхідно підказати герою подальші дії: витягувати або підсікати рибу. Розмір виграшу залежить від кількості вдалих підказок. Три неправильні дії завершують раунд.

Ігровий автомат The Angler – це вдале поєднання графіки та цікавих опцій. Він сподобається не лише рибалкам, а й любителям якісних відеослотів. Ризик-гра, фріспіни та бонусний раунд підвищують шанси на виграш.