Starburst – азартний онлайн-апарат від компанії Net Entertainment, реліз якого відбувся у листопаді 2013 року. Тематика, продемонстрована у символіці та зовнішньому оформленні, присвячена дорогоцінним каменям. Завдяки цьому, додаток вийшов дуже яскравим і дорогим, до того ж у 2013 році вже багато компаній могли собі дозволити гарну графіку. У плані характеристик все зроблено без сюрпризів, конструкція поля складається з п'яти барабанів, символи обертаються і формуються в комбінації на десяти одночасно задіяних лініях, а з бонусів можна відзначити пару спеціальних картинок та безкоштовні респіни. Виробник додав демонстраційну версію моделі, щоб усі заявлені характеристики можна було протестувати на практиці в ігровому залі Original 777.

Основний раунд гри

Увага користувача сконцентрована на основному екрані з барабанами, які обертаються та формують виграшні комбінації за допомогою різних картинок. На кожну з ліній можна встановити від 0,01 до 10 монет. Максимальна ставка на одне обертання сягає 100 монет. Гравець отримує виплату, якщо збере на екрані комбінацію щонайменше з трьох однакових символів, які будуть знаходитися поруч на сусідніх осередках. Її розмір залежить від ставки на раунд та коефіцієнта отриманого ланцюжка. Познайомитися з усіма символами можна в розділі «Paytable», там же міститься опис бонусного раунду, всіх десяти ліній та особливостей спеціальних картинок.

Спеціальні символи

Україна казино онлайн за гроші мають спеціальні символи. Всі звичайні зображення представлені коштовним камінням, що відрізняються лише кольором, а ось спеціальні символи взяті з класичних гамінаторів:

Бонусна гра

На зміну банальним безкоштовним спинам прийшла унікальна функція «Respin», яка перекладається як повторне обертання. Вона запускається разом із другим спеціальним символом Starburst Wild. Після того, як ця картинка утворила комбінацію і ви отримали виплату, програма запускає ще одне обертання, де всі Wild значки залишаються на місці. Якщо сформувалася ще одна комбінація, система знову нараховує повторний спин, так до п'яти разів. У бонусній грі немає обмеження щодо виплат, тому виграти можна пристойну суму. Також добре перевірити бонусну гру допоможе відеослот Lucky Haunter .