Spanish Blackjack — картковий симулятор від компанії Microgaming, відомий під назвою «Іспанське 21». Яскраво виражених відмінностей від цього блекджека практично немає. В онлайн версії акцентується увага на графіку, яка дозволила реалізувати справжній стіл із зеленим сукном, ігрові фішки та відповідні звуки. Після запуску гравець почуватиметься професіоналом, який сидить за ігровим столом з іншими опонентами. До того ж атмосфера доповнюється приємною мелодією.

Правила гри

В автоматі Spanish Blackjack є столи для одного та п'яти боксів. В іспанському блекджеку, на відміну від інших версій, використовується колода з 52 карт без джокерів, де забрали чотири десятки. На початку раунду карти лунають дилеру, одна з яких кладеться відразу відкритою. Якщо це туз, система перевіряє другу наявність блекджека. Роздача іншим користувачам при дилерському блекджек не передбачена, всі ставки миттєво програються.

Грати на гроші в онлайн казино потрібно за певними правилами, які допомагають у вирішенні спірних моментів. При однакових блекджеках обох учасників перемагає рука гравця. Так само справи і з комбінацією в двадцять одне очко. Подвоювати ставку дозволяється на будь-якому етапі, у тому числі після спліту. Кожний гравець має страховку, якщо при роздачі дилеру відкритою картою випадає туз. Джекпот у грі немає, але є бонусні ігри у вигляді додаткових ставок на певні комбінації.

Ставки та виплати

У Spanish Blackjack є три стандартні виплати - це звичайний бокс, блекджек та страховка. Коефіцієнти можна переглянути в таблиці всередині гри. Бонусні виплати діють лише на окремі комбінації карток і перестають працювати, якщо учасник вирішив зробити дабл. Список ланцюжків на додаткові виплати:

Коефіцієнти бонусних комбінацій теж є у таблиці гри. Щодо ставок, то на раунд приймається від 5 до 1000 монет. Підвищувати розмір поставленої суми можна між раундами. Відсутність десяток трохи змінило можливість випадання блекджека відразу після роздачі. Симулятор Spanish Blackjack підійде новачкам та професіоналам. Завдяки тестовій версії всі хитрощі геймплею можна дізнатися безкоштовно та без реєстрації. Також цікавий геймплей має ігровий автомат Oasis Poker.