Французьку Рулетку часто відносять до європейської версії найпопулярнішої азартної гри. Але це думка помилкова. Premium Roulette French треба було б назвати прабатькою і класичною Європейською, і Американки з двома Зеро. Саме цей варіант колеса та ігрового поля зображений на старовинних літографіях, що підтверджують первородство французьких правил. Гравцям, яким не знайомі поняття Complete Bet або Cheval, варто вивчити ці онлайн автомати 777.

Правила гри

Якщо розглядати лише колесо, то відмінності практично непомітні. Хіба що числа йдуть у незвичному порядку. Окрім Червоних та Чорних полів є і Зелене: Зеро, як і прийнято у європейському варіанті гри, лише одне. І це робить слот дуже привабливим: відсутність Дабл Зеро (00) збільшує співвідношення віддачі на користь гравця майже на 2 відсотки. Інтерфейс слота від Playtech схожий на аналоги виробника, що є лідером цього напрямку гемблінг-індустрії. Але варто навести курсор на сектори ігрового поля, як видно різниця. Значення вживаних термінів такі:

Ставки, очевидно, самі, але їх назви класичні французькі. І цього гравця, який хоче заробити саме на Premium Roulette French, доведеться звикнути.

Але не варто думати, що різниця автоматів виключно візуальна, і слот не вартий уваги, як повна копія Європейської рулетки. Принципова різниця автоматів у наявності у Французької Рулетки Преміум другого поля для ставок та можливості розподіляти фішки на унікальні комбінації. Користувач, який вибрав цей реалістичний ігровий автомат, дізнається, що таке Viosins або Full Completes. Передбачливо розробники синхронізували обидві ігрові сітки і при установці фішок суми позначаться на основному полі. Так гравець зможе швидко запам'ятати нову для нього термінологію та освоїти нові стратегії. Можливо, вам сподобається симулятор Zoom Roulette , який буде цікавий гравцям будь-якого рівня. 

Ставки та виплати

Що залишається постійним, це умовний відсоток віддачі симулятора. Співвідношення ставки на число та виграшу, якщо воно зіграло, завжди 1/37. Ставка на Дюжину повертається триразово, а на колір – подвійно. Але визначити коефіцієнт віддачі слота простим розподілом не вдасться: досвідчені гравці домагаються від автомата набагато більшого. Казино онлайн 777 Original регулярно публікує статистику виграшів, що підтверджує цей факт. В основі стрічки випадень генератор випадкових чисел, який не випадковий. Відстеження частоти випадень, розподіл поля на гарячі та холодні номери, гра за принципом Мартінґейла — стратегії, що перетворюють гру на інтелектуальне заняття.