Якщо ви любите розкіш та красу, запускайте азартний слот Playboy з виведенням виграшів на карту. Він присвячений відомому еротичному журналу, який свого часу зробив справжню революцію. Розробник Мікрогеймінг, ім'я якого говорить саме за себе, зробив свої ігрові автомати з виведенням грошей справжнім інструментом для отримання прибутку.

У наших реаліях індустрія азартних розваг зробила крок далеко, надавши геймерам величезний перелік тематик. Тому в онлайн казино  ви зможете реалізувати найзухваліші фантазії, наприклад, зазирнути за ширму та побачити, що відбувається в приватному особняку моделей Плейбоя. Вони влаштували справжнє змагання - хто зможе з великим шиком відпочити. А допоможе повірити в сюжет хороша графіка і успішно підібрані малюнки. У колекції виробника є не менш барвистий автомат Bratva .

Опис ігрового автомата

Ознайомтеся з коротким описом ігрового автомата, перш ніж запускати обертання його барабанів. Звичайно, щоб гра не пройшла даремно, виробник створив у слоті все необхідне для того, щоб герби вигравали. Що потрібно знати про апарат перед тим, як приступати до гемблінгу:

Інтерфейс апарату максимально простий і перекладений російською, тому розібратися зможе навіть недосвідчений гравець. На нижній панелі - основні кнопки для регулювання всіх налаштувань, а на двох міні-віконцях відображається поточний виграш і залишок на рахунку.

Активація безкоштовних обертань

Безкоштовні обертання активуються у клубі після випадання трьох і більше Скаттерів (обкладинка журналу). Ви отримаєте доступ до віртуального залу, де красуні запускатимуть фриспіни. Членство в клубі буде вигідно впливати на гемблінг: чим частіше ви туди заходите, тим більше привілеїв отримуєте. Так визначається кількість обертань, їх множники та додаткові заохочення. Вирушайте у казку разом із слотом Fairy Land 2 .

У результаті можна сказати, що такий відпочинок принесе не лише емоційну розрядку, а й омріяні гроші. Для цього використовуйте свою стратегію гри та всі можливості емулятора.