Mystic Dreams — гостросюжетний ігровий автомат, створений програмістами з прогресивної компанії Мікрогеймінг. Прем'єра азартної гри у Вулкан 777  відбулася 1 травня 2013 року. Судячи з бекграунд емулятора можна зробити висновок, що він відноситься до пригодницької тематики. Головними героями стали північноамериканські індіанці, які живуть у джунглях, а й у засніженою Арктиці. Оригінальний гамінатор сподобається шанувальникам незвичайних сюжетів. Також у відеослоті є шанс отримати неймовірний прибуток. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями даної моделі.

Опис візуалізації онлайн-автомата

Візуалізація слот-машини Таємничі Сни виконана ідеально. Тут немає зайвих деталей, використано мінімум спецефектів. Створюється відчуття, ніби справді опинилися у засніженій місцевості. Гарний краєвид природи не псує навіть розташування барабанів. Вдалині видніються вігвами, де живуть головні персонажі апарату. Клавіші навігаційної панелі зайняли нижній рядок, не закриваючи краси, яку створили веб-дизайнери. Рекомендуємо спробувати ігровий автомат The Finer Reels Of Life .

Технічні характеристики ігрового автомата

Ігровий автомат Mystic Dreams містить п'ять барабанів, а типових ліній немає. Вони замінені 243 варіантами виграшів. Компоненти набору картинок займають три рядки, але не затримуються на своїх місцях довго. Після кожного спина знаки на полі змінюються. Якщо в послідовній послідовності збігається від трьох до п'яти однакових символів, тоді станете володарем грошового призу. Партію на ризик у грі не передбачено.

У пригодницькому апараті символьний ряд підбирався, виходячи з тематики. Не обійшлося без використання номіналів гральних карт, які відрізняються яскравим оформленням та невеликими сумами виплат. Більш прибутковими є тематичні картинки:

  1. вождь - 10, 100, 250;
  2. бізон - 5, 50, 200;
  3. вовк - 3, 20, 100;
  4. орел - 2.5, 10, 100.

В онлайн клубі 777 Original найвигіднішими є спеціальні символи, що виконують важливі завдання. Вайлд (вігвам з багаттям) замінює інші зображення, трансформуючи просту комбо у виграшну. Може з'являтися тільки на середніх баранах, тому ланцюжки самостійно не формує. У безкоштовних раундах дарує додаткові множники. Скаттер (птиця) відкриває доступ до фриспінів, де гарантовані заохочення. Кількість обертань залежить від кількості розкидів: 3шт. - 10, 4 шт. - 15, 5шт. - 20.

Ризикніть грати онлайн в емулятор Таємничі Сни, який виділяється серед інших ігор цікавим сюжетом, великими сумами виплат та наявністю бонусів. Не пропустіть можливість зірвати грошовий приз і отримати насолоду від азартного процесу.