Ігровий слот Lucky Lady's Charm від розробників азартних ігор Novomatic був випущений у січні 2010 року, але й зараз користується популярністю серед геймерів. Головною героїнею відеослота є Леді Удача, яка має магічні здібності та може передбачати майбутнє за допомогою кришталевої кулі. Сюжет гри Лакі Леді Шарм розповість, як завоювати прихильність вітряної дами, а на барабанах будуть різні підказки - символи, що приносять удачу.

Основний раунд гри

Lucky Lady's Charm – п'ятибарабанний ігровий автомат онлайн казино з трьома елементами на кожному. Гравець може використовувати будь-яке непарне число рядів від 1 до 9. Ставка на лінію варіює в діапазоні від 0,1 до 100. Таким чином, гра доступна для геймерів з будь-якими фінансовими запитами.

У клубі символьний ряд емулятора Красуня Кулі представлений як значками гральних карт від дев'ятки до туза, так і тематичними елементами: конюшина з чотирма листками, заяча лапка, золота монетка, сонечко і підкова. Мета гри в ігрові автомати 777 - стандартна, отримати випадання на барабанах, починаючи з першого, три і більше однакових фігур у ряд. Після комбінації символів нараховуються коефіцієнти множення ставок. Карткова дев'ятка, заяча лапка, сонечко і спецсимволи – виняток. Достатньо двох елементів у ряд для поповнення балансу.

Спеціальні символи

Спецсимволи автомата Lucky Lady's Charm:

Комбінації зі спецсимволів, як і базові значки, приносять коефіцієнти збільшення ставки. Найцінніша фігура – ​​Леді Удача, яка оцінюється у 9000 множників за послідовність із 5 елементів.

Бонусний раунд

Ігровий автомат має класичний набір бонусних можливостей: безкоштовні обертання та ризик-гра. За комбінацію із трьох Скаттерів можна отримати 15 фриспінів та подвійний множник поточного балансу. Якщо під час фриспінів на барабанах знову з'явиться 3, 4 або 5 магічних сфер, кількість вільних обертань також збільшиться.

Гра на ризик стандартна: перед геймером стоїть завдання вгадати колір перевернутої карти. Активується гра на ризик кнопкою Gamble після випадання на барабанах будь-якої призової комбінації. Шанси примножити виплату основного раунду або залишитись ні з чим — 50% на 50%.

Віртуальний автомат Lucky Lady's Charm увійшов до числа легендарних слотів від творців Novomatic завдяки його якісному дизайну, захоплюючому ігровому процесу, широкому діапазону ставок та прибутковим функціям. Приступайте до гри, і ви матимете шанс виграти максимальний приз у 9000 у.о.! Протестувати бонусний раунд вам допоможе ігровий автомат Rock Climber .