Lucky Koi – це ігровий апарат компанії Microgaming. Короп у східній культурі уособлює силу, оскільки може пливти проти сильної течії. Азартна гра виділяється насиченим дизайном із тематичними символами. На барабанах з'являються картинки коропів, жаби, бабки, віяла, лотоса та черепахи. Відволіктися від основних раундів можна завдяки безкоштовним спинам та тематичній бонусній грі. 777 Originals рекомендується випробувати азартних користувачів, які є шанувальниками східних традицій. Автомат Aloha Cluster Pays  також цінується серед гравців.

Технічні характеристики відеослоту

Ігровий апарат Щасливий Карп обладнаний п'ятьма барабанами. П'ятнадцять картинок на екрані розташовані у три ряди. Вони формують переможні комбінації на 1-25 лініях, що регулюються користувачам. На кожній смузі може утворитись по одній виграшній послідовності. Діапазон ставок на лінію – 1-10 монет.

Комбінації створюють мінімум два або три однакові значки з першого барабана. На розмір виграшу впливає як ставка, а й множник у таблиці виплат. Його максимальний розмір – х1000. Виграш одразу переводиться на баланс, адже шанс на подвоєння відсутній. Розіграш прогресивного джекпоту не проводиться. Можна ввімкнути режим автоматичного обертання барабанів, в якому встановлюється кількість спинів та умови їх передчасного завершення. На нашому сайті є також функція грати в казино на гроші з телефону.

Спецсимволи Lucky Koi

Картинки на барабанах пов'язані із культурою східних країн. Серед них є символи зі спеціальними можливостями:

Бонусні ігри відеослота

В ігровому апараті можна вибрати один із двох варіантів бонусу: безкоштовні спини або тематичний раунд. У першому випадку починаються 10, 20 або 30 фриспінів за три, чотири або п'ять символів Розкиду. Виграші розраховуються із додатковими коефіцієнтами до х5. Барабани запускаються за поточною ставкою з допомогою клубу.

У тематичній бонус-функції геймеру потрібно ловити коропів у озері. Кожна впіймана риба приносить випадковий виграш, який частково залежить від ставки на раунд.

Lucky Koi – це приклад автомата з цікавим сюжетом та вигідними бонус-функціями. Тематика Сходу реалізується завдяки якісній графіці та різноманітним символам. Виграші нараховуються за безперервні комбінації, у безкоштовних спинах та бонусній грі. Для заміни малюнків та доповнення виграшних ланцюжків передбачено Дикий символ.