Якщо ви любите клубні вечірки та азартні ігри, запускайте ігровий слот Ladies Nite на гроші у казино. Команда розробників із Microgaming на прикладі представленого автомата навчить як 777 Original скачати та отримувати бажані виграші. Як відомо, жіночі вечірки проходять жваво та бурхливо. Запускайте симулятор та перевірте це особисто!

Чого ж чекати гостям клубу від азартної вечірки? Індустрія гемблінгу створює справжнє змагання між розробниками, тому кожен прагне реалізувати якнайбільше вигідних особливостей у своїх продуктах. Так, тут вас зустрінуть яскраві картинки – гарна графіка. Дія відбуватиметься на звичному полі 5 на 3, на якому передбачено дев'ять призових лінійок. На кожну їх можна ставити від 1 до 5 монет. Регулювати налаштування можна за допомогою кнопок "Вибір монет" та "Вибір ліній". А клавіша «Поставити максимум» заощадить час і відразу запустить спини за найвищою ставкою. Високі показники віддачі в онлайн-слоті Chukchi Man порадують гравців клубу.

Загальне оформлення гри

В основі теми оформлення гри лежить атмосфера дівич-вечора. Для її створення розробники використали:

  1. Рожевий колір бекграунду.
  2. Зображення потрібної атрибутики: напої, парфуми, сумочки, помади.
  3. Зображення оголеного офіціанта.

Іконки промальовані детально та ретельно. Навіть традиційні картинки карток виробник прикрасив відповідною атрибутикою: коронами, метеликами та коктейлями. Для отримання прибутку необхідно дочекатися випадання послідовної комбінації із трьох (а іноді й двох) однакових елементів на лінії.

Гемблінг зі спеціальними символами

Наявність спеціальних символів зробить гемблінг в рази цікавішим і прибутковим. Кількість виплат зросте за рахунок Вайлда (диско-кулі) та Скаттера (торса офіціанта). Дикі символи приносять самостійні виграші, а також доповнюють решту збігів, подвоюючи при цьому нагороду. Символи Розкиду оплачуються за кількість. Але якщо їх буде три, ваш віртуальний гаманець моментально поповниться, адже активується серія з 15 фриспінів із потроєними множниками.

Відпочинок у нічному закладі – це не лише танці та напої. В азартному світі в клубах можна ще й заробити гроші, грамотно використовуючи вигідні опції слота та відточену стратегію. Не менш цікаво геймплей чекає гравців в онлайн-слоті Blackjack . Робіть ставки та вигравайте!