Покер - класична карткова гра, відома з 18 століття, і на перший погляд ігровий слот Joker Poker нічого нового не пропонує. Але особливість апарату таїться в самій назві: у колоді, з якої круп'є розкидає карти, 54 аркуші, і вплив найзагадковішого з номіналів кардинально змінює весь розклад. Покер Джокер — більш динамічна, але така ж інтелектуальна, що вимагає навичок рахунку та прогнозування азартної розваги. На нашому сайті ви можете грати в казино онлайн на реальні гроші з великим вибором слотів, наприклад Double Double Bonus Poker.

Правила класичного Покеру у порівнянні з версією Джокер Покер

Покер, а иногда и 2-3 его версии, обязательно входит в типовой набор игровых автоматов с выводом денег на карту. Но именно версия от Microgaming кажется дружелюбной: программисты и художники отказались от детальной реалистичности в пользу красочности и наглядности. Карты представлены более крупными, таблица выплат выведена прямо на главную страницу игрового автомата, а интерфейс полностью переведен на русский язык. И хотя расклады благодаря участию джокера стали менее предсказуемыми, это только добавило адреналина в ситуацию. Комбинации могут за счет карты-оборотня измениться до неузнаваемости.

Суть классического покера в онлайн клубе проста: участник партии получает пять карт и должен собрать максимально выгодную комбинацию. Пары, Тройки, Каре и Флеш-Рояль, — термины, которые знает любой поклонник Покера. В версии Покер Джокер они соблюдаются. Замечание только одно: любую из карт, как и Вайлд в игровых автоматах, может заменить джокер. И вот уже Пара стала Тройкой или недостающий в Каре элемент встал на место.

Управление карточным игровым автоматом Joker Poker от Microgaming

Автомат однопользовательский. Участник партии сражается только против себя: у Дилера собственного расклада нет. Перед игроком на панели слота Joker Poker сразу появляется таблица выплат. Столбик, соответствующий текущей ставке, подсвечивается.

Чтобы получить награду, игрок может пользоваться расположенными под выложенными картами кнопками:

Фіксувати карти можна кліком прямо по ній або по кнопці під листом, ефект той самий. Основні етапи гри: роздача, блокування, заміна. Після обміну відбувається розрахунок та нарахування виплат.

Покер – серйозна інтелектуальна гра. Додавання Джокера зробило її більш непередбачуваною, але не віддало повністю на волю випадку. Цей компромісний варіант підійде тим, хто боявся спробувати себе за столом. А демо-режим, наданий розробником, ще й дозволить новачкові запам'ятати основні комбінації та виробити тактики для перемоги. Також можете спробувати подібний відеослот Columbus .