Якщо вам цікаві історії про вампірів, швидше починайте грати в казино Україна . У ньому вас вразять незвичайні персонажі та захоплюючий містичний сюжет. Крім того, популярний слот-автомат має чудову графіку та цікаві опції.

Вампірська тематика нового слота

Новий слот присвячений вампірській тематиці, причому кожен героя має свій унікальний характер. Наприклад, головною героїнею цього апарату від Мікрогеймінгу є Сара – талановитий лікар, який вивчає секрет довголіття. Вона знайомиться з вампіром на ім'я Майкл. Тут ви зустрінете ексцентричну відьму Амбер і угорського аристократа Троя, що любить жінок. Гемблінг у компанії таких харизматичних персонажів – це гарантія відмінного відпочинку та чудового доходу. Не менш прибутковою грою можна вважати азартний слот Oliver's Bar .

Опис інтерфейсу слот-автомата

Інтерфейс слот-автомата виконаний відповідно до тематики. Відомо, що вампіри ведуть нічний спосіб життя. І тому дизайн азартного пристрою зроблений у темних похмурих тонах. На задньому фоні видно контури стародавнього склепу. Нехай відвідувачів сайту не лякає це безсмертні герої принесуть удачу.

У нижньому лівому куті дисплея відображається баланс. Поруч розробник розмістив клавішу, яка відкриває таблицю виплат. У ній вказані всі коефіцієнти, максимальний виграш та переваги бонус-функцій. Під дисками знаходяться клавіші вибору ставки.

Правила гри в автоматі для новачка

Якщо ви новачок, уважно вивчіть правила гри в автоматі про вічне вампірське кохання. Слот Immortal Romance можна активувати на рублі та долари. Не буде проблем і із виведенням на карту євро. Перш ніж почати грати, вкажіть номінал монет – 0,01-0,02. Потім встановіть кількість жетонів. Щоб виграти солідну суму коштів, відкривайте у клубі платно та робіть великі ставки. Але не обов'язково грати одразу на реальні гроші. На сайті є можливість засвоїти ігровий процес на віртуальні кредити. Такий спосіб дозволяє розробити тактику та підвищити навички. Для гравців-початківців ми рекомендуємо ігровий автомат Playboy в демо-режимі.

У Immortal Romance розгорілася справжня романтична драма з участю надприродних героїв. А які бонуси вона подарує, ви дізнаєтесь, якщо запустите слот. Історія про вампірів обов'язково принесе щастя та чудовий приз.