Європейський Блекджек За Великими Ставками – онлайн-гра виробництва Microgaming. Вона створена з урахуванням класичного блекджека. На екрані з'являється червоний ігровий стіл із п'ятьма полями для карт, різнокольоровими фішками та кнопками управління. Гра складає одному боксі. Виграші нараховуються за стандартними коефіцієнтами, доступні опції дабла та страховки. Від простих версій ця модель відрізняється лише збільшеними ставками – до 1000 монет на раунд.

Правила гри

В ігровому апараті використовується стандартна колода на 52 карти, які перетасовуються перед кожною роздачею. Для перемоги геймеру потрібно зібрати балів більше ніж дилер, але сума не повинна перевищувати 21. Бали приносять карти: від 2 до 10 – відповідно до номіналу; король, дама та валет – по 10; а туз - 1 або 11 (залежно від комбінації).

Перед тим, як грати в автомати 777, гравець отримує 2 карти, дилер – 1. Пара карток приносить певну суму балів.

Користувач казино онлайн може також набрати додаткові карти. У разі дилер має кілька варіантів продовження. Якщо кількість його балів менша за 17, він бере ще одну карту. Якщо він має 17 очок і більше, набрати нові листи не зможе. Додаткові можливості апарата такі:

Опція подвоєння можлива у випадку, якщо клієнт отримав дві однакові картки. Ставка збільшується вдвічі, гра ведеться двома стопках. Страховка активна з появою дилера відкритого туза. Користувач активує її, щоб не програти всю ставку. Але для страховки необхідно додатково поставити на половину суми.

Ставки та виплати

На раунд апарату приймається від 20 до 1000 монет. Від суми залежить розмір майбутнього виграшу.

Якщо кількість балів за першими двома картами більше, ніж у дилера, клієнт отримує виграш у розмірі однієї ставки. При зборі блекджека (21 очко) нараховується виплата у відсотковому співвідношенні 3 до 2, а страховці – 2 до 1. Можливості подвоїти суму виграшу немає. Прогресивний джекпот не розігрується.

High Limit European Blackjack є досить простою картковою грою. У ньому зберігаються класичні правила, які потрібно довго вивчати. Через можливість робити великі ставки грати в автомат рекомендується досвідченим користувачам. Передбачені функції спліту та страховки від блекджека. Любителям класики рекомендуємо випробувати ігровий автомат Lucky Lady's Charm Deluxe .