Gnome – п'ятибарабанний ігровий автомат від компанії Igrosoft на казкову тематику. Про це свідчить оформлення слота, його музичний супровід та яскрава мультиплікаційна анімація. Віртуальний апарат наділений бонусним раундом, ризик-грою та спеціальними знаками. Широкий діапазон ставки в 1—25 монет на кожну активну лінію – чергова перевага віртуального слота Гном, який надасть змогу виграти приз за будь-яких вкладень коштів.

Технічний ряд апарату

Почати грати в автомати онлайн казино можуть не всі користувачі, а ті, що пройшли реєстрацію. Прогресивний джекпот та безкоштовні обертання не передбачені правилами гри. У списку параметрів апарату числяться інші опції:

Перед початком ігрового процесу гемблер вказує кількість активних смуг від 1 до 9 і кожну їх ставить фішки однакового номіналу. Він може відразу натиснути на Max.Bet і ризикнути на 225 доларів. Під час обертання п'ятьох барабанів на екрані з'являться тематичні картинки, за комбінації з яких учасник отримає виграші. Грайте також у найпопулярніший автомат останніх років - відеослот Книжки .

Коефіцієнти виплат символів

Найщедріший на видачу знак апарату Gnome – логотип. За п'ять таких картинок учасник отримає 5000 кредитів. Червона парасолька із латкою наділена такими коефіцієнтами: ×30, ×100, ×500. Головний персонаж симулятора поповнить банк користувача максимум на 2 000 ставок, а за кирку обіцяна нагорода у 20, 50 та 200 разів.

За комбінацію з трьох, чотирьох або п'яти зображень каски гарантовано виплату 10, 30 і 100 ставок, а за гасову лампу – ×5, ×10, ×50. За використання кирки у грі відвідувачу обіцяно приз у 3, 5 та 20 кредитів, а за молоток він отримає до 50 ставок. Виграш нараховується за комбінацію з однакових тематичних картинок, розташованих у напрямку ліворуч, починаючи з першого барабана. Після кожного успішного спина можна подвоїти виплату в грі за шансами, вгадавши колір перевернутої карти. Вам також може сподобатися класичний апарат Dolphin's Pearl Deluxe .

Призовий раунд гри

Зображення вагонетки, наповненої дорогоцінним камінням, наділене опціями Bonus. Цей знак відповідає за початок дворівневого призового раунду. Бонусна гра розпочнеться після появи трьох і більше таких картинок. На цьому етапі учасник побачить п'ять вагонеток. Головний персонаж по черзі переверне кожну з них, а на рахунок користувача надійде певний грошовий приз. Якщо з вагонетки замість золотих монет ллється бруд і забруднить гнома, то раунд для гемблера завершиться.

У грі за максимальними кредитами учаснику запропонують віртуальну парасольку. З його допомогою гном сховається від грязьового дощу та надасть користувачеві можливість перевірити свої сили у другому раунді призового туру. Тут він побачить дві закриті скрині. Його завдання – вказати на один варіант, у якому, на його думку, захований приз.