Відеослот Garage був випущений компанією Igrosoft у 2012 році з урахуванням стандартних правил. Але цього разу дія відбувається у справжнісінькому автосервісі, який пропонує послуги з ремонту транспортних засобів. Тема простежується в базових картинках та бонусних іграх. П'ятибарабанна конструкція оснащена динамічними платними лініями, великим розкидом для ставок, можливістю збільшити виграш у ризик-грі та отримати чистий прибуток у двох бонусних раундах. Грати на гроші  в автомати Україна також дозволяє ігровий апарат Wish Master.

Основний раунд гри

Щоб почати грати в онлайн казино з моментальним виведенням коштів, необхідно в слоті Гараж відзначити, скільки платних рядів із дев'яти буде задіяно в ігровому процесі. Використовуючи потрібні кнопки, їх кількість можна міняти будь-коли. Ставки по активних лініях завжди рівні та становлять від 1 до 10 монет. Таким чином, на одне обертання можна поставити щонайменше одну монету і максимум 810. Остання цифра задається одноразовим кліком на клавіші Max Bet. Віддача слота тримається на позначці 96%, але за великого везіння у ньому можна виграти відразу 558 тисяч монет. Призові суми з урахуванням додаткових коефіцієнтів (від 2 до 5000) нараховуються за комбінації, що включають від трьох однотипних ікон. І зовсім не важливо, починається ланцюжок із лівого чи правого краю. Однак оплачена буде лише найдовша по одному ряду. Обертати котушки можна вручну або автоматично, але в останньому випадку ризик-гра буде недоступна. Також ви не пошкодуєте витраченого часів та емоцій наавтомат Starburst .

Спеціальні символи

В ігровому процесі задіяні два спеціальні елементи:

  1. Ключ від запалення – Вайлд. Випадає скрізь, є замінником для всіх базових символів, крім найдорожчого (логотипу). Створює самостійні комбінації.
  2. Дерев'яна скринька – бонусний символ. При випадінні в будь-яких позиціях від трьох екземплярів дає старт першому призовому раунду.
  3. Замок – бонусний символ, який на тих же умовах відкриває другу бонусну гру.

Бонусна гра

У віртуальному апараті Garage є ризик-гра, яка активується після будь-якого хіта. Ставкою є сума коштів, отриманих при останньому обертанні. В її основі лежать прості правила: слід відкрити будь-яку закриту картку. Якщо її перевага виявиться вищою, ніж у дилера, то можна забрати подвійний виграш. Бонусні раунди відбуваються на окремому полі. У першому випадку необхідно розбивати ящики та збирати різні інструменти. Вони накопичуються та дають призи різного розміру. У другому слід відкрити всі п'ять замків на воротах Гаража, на кожному етапі роблячи вибір між двома ящиками. Якщо вдасться відкрити все, можна забрати великий виграш. У цьому раунді для відкриття будь-якого замку можна використовувати супер-ключ, отриманий у звичайній грі.