Компанія NetEnt випустила автомат Fairytale Legends: Red Riding Hood у 2016 році. В його основі – казка про Червону Шапочку. Перевага апарату полягає в якісній графіці та анімації. Головна героїня на екрані завмирає в очікуванні початку гри, а під час обертань барабанів вона ходить стежкою. До плюсів відеослота також належить величезний набір різноманітних функцій. Максимальний виграш за однією комбінацією складає 400 загальних ставок.

Огляд ігрового автомата

П'ять прозорих барабанів обертається на тлі осіннього лісу. На екрані випадає 15 символів, які можуть сформувати комбінацію на кожній із 20 завжди активних ліній. Розмір ставки смугу коливається від 1 до 10 монет.

Ігрові автомати 777 Оригінал формують переможні комбінації за стандартними правилами. Для виграшу потрібно зібрати щонайменше дві або три однакові картинки на смузі, які починаються з першого барабана. По одній лінії враховується єдина комбінація. Якщо їх сформувалося кілька, користувач нараховує виграш за кожну. Ризикованого раунду на подвоєння та прогресивного джекпоту немає.

В основному раунді нараховується 83% виплат, призових – 17%. Імовірність здобути виграш у слоті становить 19,97%. Рівень повернення коштів – 96,33%. Ігровий слот The Money Game також показує непогані результати у відсотковому співвідношенні.

Спецсимволи Легенди Казок: Червона Шапочка

Слоти на гроші в онлайн казино часто обладнані особливими символами, тут вони виглядають так:

Бонусні ігри слот-машини

Два Дикі символи на будь-яких позиціях активують опцію Sticky Wild Respin. Вайлди залишаються на своїх місцях, а інші малюнки замінюються під час безкоштовного респину.

Бонусні символи запускають один із трьох призових етапів. У грі Beware the Wolf необхідно пересуватися по карті, отримуючи за кожен вдалий перебіг певний виграш. Free Spin – це десять безкоштовних спинів, а Coins Win – миттєва виплата у розмірі 50 загальних ставок.

У випадковому раунді може розпочатися одна з трьох опцій. У Fairy Magic Spin на барабанах з'являється 5-9 нових картинок. Якщо клієнт не отримав виграш у спині, опція Fairy Surprise перетворює кілька малюнків на ідентичні. У грі Fairy Wild Spin випадають додаткові дикі символи.

Легенди Казок: Червона Шапочка – це цікавий та насичений ігровий апарат із 3D графікою. Зіграти в нього рекомендується через величезний набір призових функцій.