Якщо ви вважаєте, що в житті стало не вистачати чарівництва та виграшів, запускайте онлайн-слот Жаба 2. Він стане провідником у світ гемблінгу високого рівня. Незважаючи на те, що симулятор без реєстрації представлений вже не перший рік на ринку, він все ще збирає у моніторів натовпу азартних фанів. Робота не відрізняється сучасним рівнем графіки, але це з лишком компенсують круті бонуси від професійного виробника. Подібні платні ігрові автомати в казино  подарують незабутній драйв під час кожного спина.

Слот Fairy Land 2 – це історія про життя чарівного лісу. Тут живуть хамелеони, метелики, равлики та жаби. Не забули розробники додати і традиційні БАРИ. Почніть грати безкоштовно в слот-автомат, щоб познайомитися з правилами розрахунку призових поєднань та потоваришувати з головними героями казки. Новинкою у своєму жанрі став азартний слот Playboy онайн.

Можливості ігрового автомата

Ігровий автомат Fairy Land 2 з перших спинів покаже, які можливості має. Розробники додали такі опції, які не перестають чіпляти геймерів. Допомагатимуть у видобутку заповітного золота:

Вайлд у гамінаторі стане головним елементом, він даруватиме великі шанси на виплату. А все завдяки можливості замінювати інші іконки. Може тому його роль виконує хамелеон, який може приймати різні кольори, маскуючись під навколишній світ. Для любителів безсмертної класики чудово підійде ігровий автомат Sharky.

Бонус символом стало зображення жаби. Як і в багатьох казках, вона вміє творити справжні чудеса. Випало три такі іконки на полі — і на вас чекає захоплююча подорож на віртуальне озеро. Тут трапилося лихо — жабі треба перебратися на інший берег, а під рукою тільки листя латаття. Ваше завдання – вибрати ті, які будуть безпечні та витримають героїню. Якщо вийде, вона приведе до печери. Вгадаєте по очах, де жаба – отримаєте перемогу та крутий бонус.

Якщо ви хочете провести час, отримуючи яскраві емоції, сміливо запускайте онлайн-емулятор. Спеціальні символи, елементарні правила, можливість ризик-ігри та цікавий бонусний раунд допоможуть вирішити грати на гроші та в результаті отримати заповітні виграші. Пустіть казку в своє життя і довіртеся чаклунству!