Розробник Бетсофт невпинно дарує своїм фанам ігри з приголомшливими виплатами, що підтверджує азартний слот Enchanted. Симулятор привнесе чари в гемблінг за рахунок цікавого сюжету: ви опинитеся в магічному лісі, а його мешканці допомагатимуть шукати загублене золото. Тим, хто любить грати в слоти, напевно, сподобається ця пропозиція.

Інтерфейс ігрового апарату

У казино онлайн- ігровий апарат має гарний інтерфейс. Як тільки ви запустите симулятор, побачите прев'ю, яке пояснює все, що відбуватиметься далі. На ігровому полі з п'яти барабанів з'явиться чарівний ліс із величезними зеленими деревами. Вони й обрамлятимуть котушки. У коріння дерев розмістилися кнопки управління: "Spin", "Max Bet Spin", "Bet Per Line", "Paylines", "Choose Coin". Ними можна змінювати кількість ліній (1-30), номінал монет (0,01-1,00), ставку на лінію (1-5). Незважаючи на англійське меню, воно цілком зрозуміле і виконане у традиційному для розробника стилі. Окрім цієї гри в залі є цікава модель слота Baby Bloomers .

Героями сюжету стали мешканці містичного лісу. Це чарівник і принцеса, добрий гном, троль, який прагне вкрасти золото, сова та різна чарівна атрибутика: кубок, куля, кільце, палиця. Всі ці іконки принесуть виплати, щойно випадуть у послідовності із трьох і більше штук.

Бонусні опції в автоматі

Найбільше в автоматі вражає кількість бонусних опцій. Коштів задля досягнення азартної мети чотири. Це миттєві «Pick Me» ігри, фріспіни та повноцінні бонусні тури. Подібні умови передбачені в ігровому автоматі Hellboy.

Так, якщо ви зберете три золоті ключі на п'ятому барабані, вибиратимете двері і отримуватимете нагороди, заховані за ними. Якщо успіх усміхнеться, і на полі випадуть три книги із заклинаннями, активуються безкоштовні обертання з додатковим призовим символом. Але найкрутіше чекає, як тільки на сусідніх іконках виявляться зображення принцеси та троля. Лиходій вкрав улюблену пташку героїні, яку вам необхідно врятувати і, звичайно, отримати за це бонус.

Запускайте спини у симуляторі та отримуйте можливість заробити. Віртуальний світ познайомить з феями і тролями, і навіть гемблер-початківець дізнається, як поповнити рахунок справжніми монетами. Дерзайте і отримуйте максимум!