Морська тематика часто зустрічається в ігрових автоматах: Dolphin's Pearl Deluxe став одним з таких представників. Відеослот від Novomatic з'явився у квітні 2009 року як продовження початкової популярної версії гри про дельфіна, який шукає перлину. Нова версія барвистіша, символи промальовані більш реалістично, а також збільшено число ліній виплат.

Заходьте в 777 Original Casino скачати програму. На вас чекає захоплюючий геймплей, а також можливість грати в грати в онлайн слоти на гроші.

Основні технічні характеристики

Технічні характеристики слота:

Основний символьний ряд апарату представлений значками гральних карт від 9 до туза та різними морськими мешканцями. У грі Dolphin's Pearl Deluxe є два спецсимволи. Символ черепашки з перлиною Скаттер. Дельфін – Дикий символ, який може бути заміною будь-яким значкам, крім перлини, для створення виграшної комбінації.

Таблиця виплат

Виграш в основному раунді – це випадання на трьох барабанах (для деяких значків — двох) і більш однакових символів на активній лінії виплат. Комбінації враховуються зліва направо всім символів, крім Scatter. Послідовності із символів гральних карт за максимальної ставки приносять від 400 до 25 тис. монет. Серед інших значків (крім спецсимволів) найцінніші – рак та скат, вони оцінюються від 400 до 150 тис. монет за максимальною ставкою. Спеціальні символи також приносять високі виплати – до 1,8 млн. монет (за максимальної ставки). Якщо послідовність утворена за допомогою Дикого символу, то виплата нею подвоюється. Вашої уваги також заслуговує ігровий автомат Gnome .

Бонусні функції

Бонусні функції слота Перлина Дельфін Делюкс полягають в отриманні безкоштовних обертань. Пакет із 15 фриспінів стає доступним геймеру, коли в будь-якому місці на барабанах випадає три і більше символи Розкиду. Також під час бонусних спинів до виграшів застосовується потрійний мультиплікатор.

Після випадання будь-якої виграшної комбінації в основному раунді гравцеві буде запропоновано взяти участь у ризик-грі. У цьому міні-раунді за вгадуванням кольору перевернутої карти можна подвоїти виграш основного раунду.
Віртуальний автомат Dolphin's Pearl Deluxe – це азартна гра з покращеним графічним оформленням у порівнянні з попередньою версією. У грі досить широкий діапазон ставок та високі виграші, які можуть досягати до 1,8 млн монет при грі на максимальних ставках.