Онлайн автомати в казино Україна є вибір з безлічі різних слотів і один з них це віртуальний автомат Deck The Halls розроблений компанією Microgaming. Слот розкриває на тему різдвяних свят. На його барабанах з'являються зображення новорічних прикрас, подарунків, ялинки та страв. Під час гри звучить святкова мелодія, яка змінюється під час утворення переможної комбінації. В азартній грі присутні прості та спеціальні символи, раунд безкоштовних прокручування з розширеними Вайлдами. Максимальна виплата становить 2400000 монет. Також дуже цікавою атмосферою має слот Dead Or Alive .

Опис характеристик та правил гри

На екрані є 15 картинок на 5 барабанах. Вони можуть сформувати виграшні послідовності на будь-якій кількості ліній із 30, на які приймається ставка по 1-10 монет. Комбінації створюються лише з активних смугах, починаючи з лівого краю. Виплати за кількома ланцюжками підсумовуються та переводяться на баланс без можливості подвоєння.

Відсоток відіграшу (RTP) – 95,38, а можливість будь-якого виграшу становить 40,72%. В основних раундах нараховується 74% виплат. По одній комбінації можна виграти до 4000 ставок по лінії за п'ять картинок фірмового логотипу. Малюнок Діда Мороза нараховує до 1000 ставок. Показник дисперсії свідчить про необхідність робити середні ставки та збалансовану кількість програшних та виграшних спинів. Також на сайті можете знайти й інші прибуткові моделі, наприклад ігровий автомат 300 Shields .

Символи зі спеціальними можливостями

Функціонал ігрового апарату розширюють такі спецсимволи:

Бонусний режим Deck The Halls

Три та більше символів Скаттер розпочинають раунд 15 фриспінів. Ставки робляться за рахунок порталу за кількістю ліній, тому гравець не ризикує. Під час прокручування значок Вайлд може розширюватися на інші позиції, приносячи додатковий множник виплат від х2 до х4. Нові Скаттери продовжують фріспіни, в яких можна зірвати максимальний виграш - 2400000 монет.

Онлайн-слот Різдвяні прикраси налаштовує на святковий лад. Особливо вигідний раунд безкоштовних обертань барабанів з Вайлдами, що розширюються, і додатковими множниками. По одній комбінації можна отримати виграш до 4000 ставок, а показник відіграшу становить 95,38%. Всі ігрові автомати 777 Оригінал приносять реальні виплати клієнтам.