Тематика Дикого Заходу використана в ігровому автоматі Dead Or Alive компанії NetEnt. Тема ковбоїв якісно реалізована завдяки тематичним символам та звуковому супроводу. На екрані з'являються капелюхи, чоботи, зброя, кобура, алкоголь та інші ковбойські атрибути того часу. Казино онлайн на гроші Україна розширює функціональні можливості апарату спеціальними символами.

Правила гри в Dead Or Alive

Основу онлайн-автомата складають п'ять барабанів та дев'ять регульованих ліній виплат. Користувач може поставити від 1 до 4 монет на смугу. Чим більша ставка, тим більше коштів можна виграти.

Встановивши ігрові параметри, геймер запускає обертання барабанів на тлі грозових хмар. Символи випадають у кількості 15 одиниць на екрані. Повинно з'явитися щонайменше три однакові значки, щоб отримати виплату. Враховуються комбінації, що йдуть із першого барабана зліва. Якщо таких утворилося кілька, виграші підсумовуються. Максимальна сума виплати по комбінації – 1500 ставок по лінії за п'ять Диких символів. За значки шерифа можна отримати до 1000 ставок, револьвер у кобурі – 750.

Накопичувального джекпоту та ризик-ігри немає. Можна настроїти автоматичне прокручування барабанів з умовами передчасної зупинки. Показник RTP у слоті – 96,8%. Імовірність нарахування будь-якого виграшу – 31%, яке максимальний розмір – 54 000 монет. Також чудові відчуття вам подарує ігровий слот Gonzo's Quest .

Функції спеціальних символів

Завдяки спецсимволам гравці отримують більше шансів виграти:

Раунд безкоштовних обертань барабанів

Три та більше символів Скаттер починають 12 фриспінів. Виграші розраховуються з подвійними множниками, а Дикі символи залишаються на своїх позиціях до завершення раунду. Якщо вдається зібрати п'ять Вайлдів, гра продовжується ще п'ять спинів. Під час безкоштовних обертань ставки робляться за рахунок клубу, тож ризиків для геймерів немає.

Азартна гра Взяти Живим Або Мертвим відповідає тематиці Дикого Заходу. До переваг апарату належить продумане оформлення та високий рівень відіграшу. Існує раунд безкоштовних спинів з липкими Вайлдами та подвійними множниками виплат. В автоматі можна виграти до 54000 монет за один раунд.