Автомат Crazy Monkey, без перебільшення, можна назвати легендою ігрової індустрії. Про цю азартну гру, напевно, чув навіть той, хто ніколи в неї не грав. Ігровий апарат Божевільна Мавпа є візитною карткою онлайн казино 777 Оригінал. Хоча відеослот був випущений в далекий 2007 компанією Igrosoft, яка періодично випускає слоти на гроші, але інтерес до цієї моделі тільки зростає з часом.

Основний раунд гри

Управління геймлеєм дуже просте, зрозуміле та максимально зручне. Великі кнопки внизу дозволяють змінювати налаштування перед кожним запуском. Якщо, звичайно, не запустити обертання в автоматичному режимі. Грати можна на будь-якій лінії (від 1 до 9). Якщо однотипні іконки виявляться на певній траєкторії, нараховуються призові з урахуванням додаткового коефіцієнта. Численні у картинок постійні, в середньому від 2 до 5000. Даних про теоретичне повернення немає, але виграти можна відразу 750 000. Для цього на кожен активний ряд слід поставити від центу до ста умовних одиниць. Максимальна вартість прокручування за найвищих налаштувань становить 900 кредитів. Призові ланцюжки формуються з обох боків слота, але оплачується лише найдовша послідовність. При формуванні кількох комбінацій виграші складаються в загальну суму.апарат Fruit Cocktail .

Спеціальні символи

В ігровому процесі задіяні базові та спеціальні символи. Останні два, вони наділені специфічними можливостями:

Бонусна гра

На відміну від багатьох інших моделей в автоматі Crazy Monkey немає фриспінів, зате є дві можливості отримати великі виграші та обидві пов'язані з певним ризиком. Перший - міні-гра, що дозволяє при успіху подвоїти суму призових. Але для цього слід перейти на інше поле та відзначити будь-яку із закритих карток. Якщо її гідність виявиться вищою за відкриту, то винагорода збільшиться вдвічі. Процес можна повторювати кілька разів. Другий бонусний раунд запускається за вже описаними правилами. Дія також переходить на окремий екран, на якому звисають мотузки. Якщо мавпа потягне за будь-яку мотузку, то їй на голову впаде якийсь предмет чи смачні банани. Після другої невдалої спроби раунд завершується, якщо мавпа не постраждає, то почнеться другий етап. В описаній міні-грі можна заробити до 187,5 тисяч кредитів.