Ігровий автомат Columbus побачив світ у 2008 році і продовжує бути одним із найпопулярніших слотів Novomatic. Гра являє собою класичний онлайн-автомат із п'ятьма барабанами та трьома рядами символів. Темою апарату Columbus стали морські подорожі. Навколо них крутиться весь геймплей, включаючи головний бонус гри – 10 безкоштовних обертань. Барвисті символи та загальна стилістика гри створюють відмінну атмосферу. Усі картинки мають унікальну анімацію, а кожен виграш супроводжуватиметься приємними мелодіями.

Основні правила гри

Загальні правила не відрізняються оригінальністю. У слоті є ігровий екран, що складається з 5 барабанів та 3 рядів картинок. Після запуску гри барабани починають обертатись і на екрані з'являються символи. Якщо гравцеві вдалося зібрати комбінацію мінімум із трьох однакових картинок на активній лінії, він отримає нагороду. Обов'язковою умовою є початок ланцюжка символів першому лівому колесі.

Ліній 10 та гравець може регулювати їх кількість. Чим більше задіяно ліній, тим вище можливість зібрати комбінацію, але зростає також і вартість обертання. Інтервал можливих ставок становить 1-100 монет на лінію. Максимальний виграш на слоті становить 500 тисяч монет або х500 від поставленої суми. Будь-яку отриману виплату апарат пропонує подвоїти у ризик-грі на вгадування кольору картки. Грати на гроші у казино можна у нас на сайті.

Таблиця виплат

Вартість виплати за комбінацію також залежить від символів у ній. Більш дорогі зображення дають гравцеві більше монет. Автомат пропонує наступний набір символів з максимальними нагородами за 5 рядків:

Але є у грі й спеціальні символи. Першим виступає головний герой. Крім формування комбінацій, він також виконує роль Wild. Символ корабля сам не дає нагороду. Але якщо випаде по одному на 1, 3 та 5 барабанах, то гравець отримає 10 безкоштовних обертань. рекомендуємо вам ознайомитись із спеціальними символами. які надає онлайн автомат Always Hot .

Особливості бонусних спинів

Безкоштовні обертання ведуться за актуальною ставкою та кількістю ліній на момент випадання трьох кораблів. Під час цих спинів активується додаткова функція. Кораблі, які були звичайними Scatter-символами, у безкоштовних обертаннях стають Wild. Зображення кораблів змінюють забарвлення і починають плисти на тлі гарного заходу сонця. Три такі символи одночасно продовжують бонус ще на 10 обертів. Нагороду після закінчення обертань можна ризикнути та подвоїти.