Відеослот Break Da Bank розроблений компанією Microgaming у класичних канонах старих моделей. Автомат складений із трьох барабанів, поруч розташовується повна таблиця виплат. Ігровий процес максимально простий, фриспінів та призових раундів немає. Однак це зовсім не заважає автомату Сорві Банк вже більше десяти років (дата релізу 2003 рік) перебувати в числі найбільш затребуваних азартних ігор. Більше того, апарат настільки успішний, що існує його друга версія вже з п'ятьма барабанами та складнішим функціоналом.

Технічні характеристики

Пограти в цьому популярному автоматі можна в казино 777 Оригінал, але перш за все варто ознайомитися з його технічними особливостями:

Правила гри

Змінювати ставки можна у будь-який час, але суворо у проміжках між запусками. Винагорода нараховується, якщо три однотипні картинки вишикуються на будь-якій активній лінії. До оплати приймаються також три будь-які бари. При цьому ставка по лінії збільшується в 5-160 разів (залежно від картинки, що виграла).

Якщо комбінація була утворена за участю Дикого елемента, призові додатково подвоюються. Якщо в ряді виявилося два Вайлди, то приз зростає вже вчетверо. Найдорожчими вважаються саме Дикуни. Трійка таких елементів може бути сплачена з урахуванням коефіцієнта 1000-2400. Проте тут головну роль грає саме лінія, де опинилися логотипи.

Безкоштовно або на гроші

Чи варто грати безкоштовно чи краще одразу на гроші? З огляду на те, що ігровий процес обмежується тільки основними обертаннями, то гра заради цікавості може здатися нудною. Однак безкоштовний режим буде дуже корисним для розробки особистої стратегії.

Щодо гри в автоматі Break Da Bank на реальні гроші, то він може здивувати досить великими виплатами. Головне розрахувати банкрол і набратися терпіння. Рівень віддачі на середній дистанції досить високий (95.75%), середня волатильність, а будь-які збіги статистично випадають майже при кожному третьому запуску. Високий рівень віддачі також може показати апарат Ultra Hot Deluxe .