Отримати великі нарахування на рахунок геймерів зможуть у грі Break Away. Цікава технологія, присвячена популярному виду спорту, пропонується увазі любителів азарту, які не проти поєднувати відразу два цікаві заняття.

Справжні пристрасті на льоду закиплять, як запуститься онлайн-модель. Призові комбінації складатимуться із зображень атрибутів, які мають пряме відношення до цього виду спорту. На екрані ви побачите іконки з:

Спостерігаючи за комбінуванням картинок, можна отримати не лише задоволення від видовища, а й матеріальний зиск. Але для цього автомат необхідно запустити автомат у нашому онлайн казино .

Слот Break Away: 243 сполучення символів

Двісті сорок три – саме стільки призових поєднань передбачено у платному автоматі Break Away. Грати та отримувати нарахування гемблери зможуть у разі, якщо однакові символи розташуються на сусідніх котушках, включаючи позиції крайньої лівої. Кожен такий зручний хід приносить моментальний виграш у розмірі від 2 до 12 500 ставок. Максимальний виграш належить при одночасному випаданні п'яти картинок із зображенням вогняної шайби. Рекомендую автомат Big Apple Wins зі схожою концепією гри.

Призові функції

Додаткові виплати допоможуть призові функції. У грі реальні гроші передбачено кілька цікавих опцій. Одна з них - Rolling Reels. Суть її полягає в тому, що символи, що беруть участь у виграшній комбінації, розбиваються на уламки, а на позиції, що звільнилися, випадають нові іконки, що стоять вище. Вони можуть також створювати призові сполучення.

"Smashing Wild" - ще одна вигідна функція. Активується вона під час випадання Диких символів та є множенням ставки за умови наявності у поєднаннях зображень хокеїстів. Зробити швидку перемогу і отримати виграш на карту допоможуть і спеціальні символи моделі. Дикий знак – логотип гамінатора. Він випадає смугами, займаючи кілька позицій на середніх котушках.

Скаттер, окрім максимального призу, дарує всім безкоштовні обертання. Для цього відразу три-п'ять символів розкиду повинні з'явитися на полі, сприяючи запуску 15-25 спинів. Чинний активний множник, що досягає десяти, не дозволить користувачам піти з порожніми руками. А любителям класики подарує позитивні емоції онлайн-автомат Crazy Monkey 2.