Книжки - безкоштовний автомат із вигідними характеристиками, розроблений компанією Novomatic. Реліз гри справив справжню революцію серед азартних розваг, а сама модель стала вважатися однією з найпопулярніших серед золотої класики. Вам, у ролі археолога, чекає небезпечна пригода в Єгипті. Потрібно знайти стародавню книгу Бога Сонця Ра. Разом із захоплюючим сюжетом пропонується кілька бонусів та азартна ризик-гра. Також є можливість грати в казино онлайн на гроші .

Основні технічні характеристики

Характеристики цього симулятора відстають від сучасних моделей, проте всі недоліки компенсуються за рахунок бонусів та виплат:

Ігровий процес складається з постійних обертань, у яких ви маєте можливість виграти грошові виплати, активувати додаткові бонуси та взяти участь у ризик-грі. Будь-який результат визначається алгоритмом спеціальної машини (ДСЛ), тому здебільшого від самого гравця нічого не залежить. 777 Original додаток пропонує азартним користувачам та запустити автомат Книжки на безкоштовній основі. Після реєстрації ви отримаєте вітальний бонус, який можна витратити як реальну валюту.

Спеціальні символи

Тематика ігрового апарату присвячена стародавньому Єгипту. На екрані обертаються статуї фараонів, скарабеїв та богів. Причому оформлення торкнулося як ігрових картинок. Заднє тло також прикрашене золотими статуями та різними реліквіями, які використовувалися єгиптянами при створенні пірамід та інших архітектурних будівель. Серед цих символів є кілька особливих, виконують за певної ситуації додаткові властивості. Наприклад, Wild замінює на екрані будь-які піктограми, тим самим закриваючи прогалини в ланцюжках, що бракують.

Висновки

Безумовно, азартний слот Книга Ра застарів у порівнянні з сучасними моделями, але це не робить його менш цікавим, якщо ви любите класику. Навіть зараз геймплей гри здатний дати фору деяким програмам. Найбільшою популярністю користується автомат серед новачків, оскільки його поріг входження є дуже низьким. Вам достатньо знати, як зробити ставку та налаштувати лінії, а все інше зробить сам слот. Головне, за ставок на реальні гроші, не поспішати і не піддаватися емоціям. Протестуйте і нові моделі ігрових слотів у нас на сайті, наприклад автомат Columbus .