Тим, хто відкриє популярний ігровий слот-автомат Жукі, милі комахи подарують виграші реальних грошей. Слід уважніше вивчити апарат, аби зрозуміти, що його відсоток віддачі дуже високий. Поява зображень комашок – гарантія солідних виплат та чудового відпочинку. Щоб отримати дохід, запускайте у платному режимі Beetle Mania від відомого розробника Novomatic.

Тематика онлайн-слоту Beetle Mania

Азартний онлайн-слот Beetle Mania розвеселить вас своєю дивовижною та трохи казковою тематикою. На прекрасній віртуальній галявині мирно гуляють та пурхають різні комахи. Он пролетів метелик, а там, на листку, причаївся равлик. Не знаюча втомлена бджілка старанно працює над створенням нових вигідних ланцюжків. Ці чудові створіння швидко приноситимуть оплачувані комбінації. Щоб призи в онлайн-казино були реальними, активуйте режим на гроші.

Опис інтерфейсу слот-автомата Жуки

Слот-автомат не вразить особливо яскравим та детально промальованим інтерфейсом. Оформлення досить просте, як і у всіх таких азартних додатках. Панель керування має такі кнопки:

Є кнопка, що дозволяє встановити максимальну ставку. За бажанням відвідувачів сайту вимикається звук. Під ігровим полем показана сума кредитів, загальна ставка та ціна низки. Активні лінії виділені різнокольоровими покажчиками. На нашому сайті є схожі слоти за принципом роботи інтерфейсу, наприклад, ігровий автомат Bratva, який не залишить вас байдужим.

Як виграти приз: правила гемблінгу

Щоб легко виграти приз, новачкам у сфері азарту знадобиться ретельно вивчити правила гемблінгу. Якщо вперше завітали до онлайн-закладу, відкрийте довідковий розділ слота Жуки. Вибір ставки починається із зазначення необхідного номіналу жетону. Ви можете зробити максимальну ставку 100 кредитів на лінію. Далі вибирайте кількість рядів. Після цих маніпуляцій можна грати євро, долари, рублі. Потім визначтеся із виведенням коштів — куди їх краще вивести: на інтернет-гаманець Вебмані або на карту Віза.

Слот Beetle Mania подарує чудові бонуси. Відкривайте його і самі переконаєтеся в цьому! Також можете оцінити відмінні бонуси в автоматі Sharky .