Bananas Go Bahamas - легендарний електронний слот австрійського розробника Новоматик з класичним наповненням, великими ставками та відповідними винагородами. Сюжет онлайн-ігри Банани Їдуть На Багами пов'язаний із фруктами, які вирушили у подорож на теплі острови. Ви зустрічатимете цих персонажів на 5 ігрових барабанах. А гарантією того, що призові послідовності стануть найчастішими гостями ігрових ліній, є високий RTP.

Основний раунд гри

У слоті Банани простий геймплей, який не заплутає навіть новачка без досвіду. Для запуску прокручування достатньо натиснути на "Старт". Кнопкою «Лінії» ви можете виставити від 1 до 10 поділів. Регулятор "Ставка" допоможе налаштувати рівень кону, за його допомогою ви активуєте бет від 1 до 1000 у. е. Краще відразу активувати граничне значення сумарної ставки, оскільки вона визначає розмір коефіцієнтів виплат.

В Онлайн казино  можна подвоювати нарахування, які надходитимуть за появу призових ланцюжків, розташованих зліва направо на увімкнених смугах. Для множення виплати достатньо натиснути кнопку «Ризик» (вона з'являється замість клавіші «Авто» після випадання послідовності). У ризик-грі вам потрібно вибрати 1 із 2 кольорів. Якщо колір, на який ви натиснули, збігатиметься з забарвленням туза, виграш подвоїться і ви зможете продовжити множення призу.

Спеціальні символи

Банановий ігровий апарат Bananas Go Bahamas має 2 види особливих символів:

Бонусна гра

У Банани їдуть На Багами слотхантер може виграти одразу 45 фриспінів. Для цього не потрібно шукати 5 скаттерів - трьох спеціальних знаків розкиду буде достатньо, щоб бонус-тур активувався. Розмір загального кону та кількість включених ліній у безкоштовному режимі обертань буде таким самим, як і в основній грі, тому одразу грайте з максимальними параметрами. Після закінчення бонусу сумарний приз за бажанням можна подвоїти в ризик-множнику. Також у нас на сайті є інші гральні автомати, на гроші України такі як автомат Sizzling Hot або слот The Finer Reels Of Life.