Around The World by Unicum – слот, створений російським розробником Унікум. Це досить старий апарат, який досі приваблює гемблерів. У ньому оригінальні бонус-тури, пов'язані із подорожами. На спинах у цій азартній грі ви зможете заробити до 2100000 кредитів! А якщо вам пощастить і ви потрапите в бонуси, то легко зможете помножити ваш стартовий депозит в кілька десятків разів. Саме ці перспективи і спокушають слотхантерів, які включають гамінатор навколо світу щодня. При бажанні на сайті можна знайти багато подібних слотів, наприклад, рекомендуємо вам протестувати Lucky Ladies Charm .

Візуальне виконання азартної гри

В однорукому бандиті, присвяченому подорожі навколо світу, старомодний інтерфейс із графікою відповідного рівня. Панель управління в емуляторі зазвичай розташована в нижній частині екрана. Емулятор має постійний музичний супровід, який змінюється в залежності від ваших дій. Також у гамінаторі є незначна анімація, яка дозволить вам розрізняти виграшні символи після випадання комбінацій.

Гравцям клубу 777 Оригінал, досвідченим новими ігровими апаратами, симулятор Навколо Світу може здатися надто олдскульним. Якби його оформлення позначалося на віддачі, він навряд чи став би таким популярним. Насправді дизайн ніяк не впливає на відсоток виплат азартної гри, тому, незважаючи на слабке візуальне виконання, ви все одно зможете досягти максимального профіту від цього слота. Нікого не залишить байдужим і аналог – гра Cyber ​​Stud Poker.

Технічний опис онлайн-ігри Навколо Світу

В емуляторі пітерського розробника 21 регульована лінія та 5 барабанів. Максимальна ставка автомата – 210 кредитів. Активуючи її, ви одночасно підвищите всі коефіцієнти виплат та віддачу бонус-гра. Граючи з граничним кіном, за звичайні комбінації в основній грі ви зможете отримати 100 000 умовних одиниць. Такі нарахування приносить пан у синій капелюсі. Якщо захочете, цей та інші призи можна буде подвоїти, використовуючи ризикову гру зі вгадуванням кольорів труб. Або ж ви можете покластися на удачу і просто чекати на появу спеціальних знаків:

У бонусі з поїздами вам потрібно буде обрати одне із 5 міст. Після цього склад вирушить у подорож і, якщо не вибухне, принесе вам до 150 тисяч кредитів. Якщо ж ви потрапите в тур з дверима, вам потрібно буде відкривати їх, збираючи грошові призи та множники, доки не випаде напис «Exit», який завершить гру та підіб'є її підсумки.

Around The World by Unicum – це симулятор, в якому можна за 30 хвилин гри помножити депозит у 2-3 рази! У ньому низька дисперсія та багато бонусів, тому більшість слотхантерів виграють у цій грі. Немає причин не спробувати зробити те саме! Враховуючи, що онлайн казино Україна всіляко спростило введення та виведення коштів на сайті.