Один із класичних фруктових автоматів бренду Novomatic – Незмінно Спекотний. Він не може конкурувати з сучасними відеослотами за рівнем графіки та функціоналу. Як символи використовуються фрукти, сімки та зірочки. Саме такі картинки трапляються на барабанах старих механічних апаратів. Гра супроводжується мелодією, а розміри виграшів на екрані. Кожну виплату тут можна подвоїти кілька разів поспіль.

Технічний огляд відеослоту

Ігрові автомати 777 доступні на офіційному казино онлайн в інтернеті. Основні робочі показники симулятора такі:

В ігровому автоматі немає бонусних раундів, фриспінів та накопичувального джекпоту. Рівень повернення досить високий, щоб забезпечити позитивні очікування на результати розіграшу. Середній ігровий цикл повідомляє про збалансовану кількість виграшних та програшних поєднань.

Правила Always Hot онлайн

Для початку гри необхідно активувати лінії. Чим більше їх обрано, тим більшою може бути загальна виплата. На кожну смугу приймається ставка в межах 0,08-20 кредитів, яка впливає на результати. Потім починаються обертання барабанів, що приносять 9 картинок на екран. Переможну комбінацію утворюють три однакові картинки на задіяній смузі. Одночасно таких послідовностей може вийти кілька різних лініях. У цьому випадку виплати підсумовуються.

Максимальний розмір виграшу дається за п'ять картинок сімок - 300 ставок по лінії. Малюнки зірочок приносять до 200 ставок, кавунів – 100. Загальний принцип гри також має ігровий автомат Hellboy .

Ризикована гра на подвоєння

Віртуальний симулятор надає додаткові можливості отримати виграш. Для цього можна запустити ризик гри. Вона доступна після створення переможної комбінації. Виграш можна не переводити на баланс, а спробувати його подвоїти. На екрані з'являється одна картка. Клієнту потрібно відгадати її колір: червоний чи чорний. Якщо йому вдається зробити це, то виплата збільшується вдвічі. Потім можна ризикнути помноженим виграшем або забрати його. Але якщо геймер не відгадує, то сума переводиться на баланс закладу. Тому ризикувати великими виграшами не рекомендується.
Класичний відеослот Always Hot працює за простими правилами. У ньому можна отримати виграш до 300 ставок за однією комбінацію символів. Кожну виплату можна поставити на кін у ризикованій грі. Показник повернення коштів високий. В автоматі немає бонусних раундів та накопичувального джекпоту, а графіка дуже проста.