Компанія NetEnt розробила ігровий апарат Aloha Cluster Pays із незвичайним функціоналом. Він вирізняється яскравим графічним оформленням на гавайську тематику. Автомат складається із шести барабанів, а деякі символи займають по дві позиції. Призові функції – це два різновиди безкоштовних спинів, а також доступний режим автоматичного обертання. Тематичне звукове супроводження налаштовує на ігровий процес. Також дуже якісно опрацьований автомат Fairytale Legends: Red Riding Hood .

Ставки та виграшні комбінації слота

У шестибарабанному автоматі Алоха Групові Виплати немає активних ліній. Клієнт може задати від 10 до 100 монет на спину (ставка завжди кратна десяти). Символи зеленого, червоного та синього ідолів займають дві позиції на екрані. Цей факт визначив незвичайні правила формування переможних комбінацій. Вони повинні складатися мінімум із дев'яти однакових малюнків, які стикаються один з одним по вертикалі чи горизонталі. Такі комбінації називаються кластерами та приносять виграші. Максимальна виплата – 10 000 монет за 30 піктограм червоного ідола.

Ризикованої гри на подвоєння немає. Рівень RTP відеослоту – 96,42%. Імовірність виплати становить 20,83%, а бонусний раунд запускається статистично кожних 205 спинів.

Набір спеціальних символів

Крім фруктів, квітів, ідолів та ягід в апараті присутні такі спецсимволи:

Бонусні раунди Aloha Cluster Pays

За три, чотири, п'ять або шість піктограм Free Spins дається 9, 10, 11 або 12 безкоштовних обертань барабанів. Гра запускається за поточною ставкою за рахунок онлайн-клубу, а виплати переводяться на баланс геймера. Якщо під час фриспінів з'явилися ще такі спецсимволи, раунд продовжується на одну, дві, три чи чотири прокрутки. Всі ігрові автомати 777 Оригінал мають вигідні опції.

В азартній грі є і окрема бонус-функція – Sticky Win Re-Spins. Вона активується після випадкового виграшного спину. Переможні символи залишаються на своїх місцях, інші замінюються в результаті безкоштовного респину. Повторне утворення комбінації запускає ще одну прокручування.

Грати в онлайн-казино в автомат Алоха Групові виплати рекомендуються любителям незвичайних ігрових процесів. Шість барабанів, відсутність ліній та здвоєні символи відрізняють його від більшості інших відеослотів. Можливості геймерів розширює раунд фриспінів з продовженням та функція безкоштовного респіну. Зіграти в ігрові слоти за гроші можна і на мобільних пристроях.