Тематика риболовлі реалізована в ігровому слоті Alaskan Fishing виробництва Microgaming. Вона виділяється тематичним оформленням, адже на барабанах з'являються картинки риб, ведмедя, орла, блешні, катамарана, котушки та рибалки. Замість активних ліній виплат використовується 243 методи утворення комбінацій. Максимальний виграш досягає 1215000 монет. Доступні символи зі спеціальними можливостями та тематична бонус-функція.

Огляд процесу гри в Alaskan Fishing

У п'ятибарабанному автоматі ставка приймається одразу на раунд: від 30 до 300 монет. Потім можна активувати прокручування. На ігровому полі з'являється 15 картинок, які беруть участь у формуванні комбінацій. Для виграшу має утворитися поєднання трьох або більше ідентичних значків з першого лівого барабана. За однаковими символами враховується лише одна комбінація, а виплати з різних сумуються. За одним поєднанням можна отримати до 500 ставок на лінію.

В азартній грі немає ризикованого раунду та накопичувального джекпоту. Відсоток теоретичного повернення ставок становить 96,63. Шанси отримання будь-якого виграшу – 32,71%, а безкоштовних прокручування барабанів – 0,82%. В основних раундах нараховується 85% усіх виплат. Випробувати удачу в подібних ігрових умовах також може допомогти ігровий апарат Wish Master .

Можливості спеціальних символів

В азартній грі використовують дев'ять простих малюнків. Вони призначені лише для створення комбінацій. Наступні символи мають спеціальні функції:

  1. Wild (логотип) За три, чотири чи п'ять Вайлдів на лінії клієнту нараховується 60, 100 чи 500 монет. Дикі символи замінюють інші малюнки, яких недостатньо для завершення виграшної послідовності.
  2. Scatter (ящик із снастями). Скаттери формують комбінації незалежно від ліній та нараховують виграші до 100 загальних ставок. Вони активують раунд фриспінів.
  3. Bonus (рибалка). Він також оплачується, приносячи до 400 ставок по лінії, а також розпочинає призовий етап. Схожі комбінації має і ігровий автомат Rock Climber.

Опис бонусних раундів

Три символи Скаттер достатньо для запуску 15 безкоштовних обертань барабанів зі ставками за рахунок клубу 777 Original. Усі виграші у фриспінах множаться вдвічі. Нові символи Розкиду збільшують кількість прокручування.

Значок рибалки на першому та п'ятому барабанах починає бонус-функцію. У ньому герой опиняється березі річки. Перед ним з'являються два кола, одне з яких треба закинути снасть. Гравцеві слід правильно вибрати місце, щоб отримати виграш.

Такі ігрові автомати в онлайн казино , як апарат Рибалка На Алясці має цікавий ігровий процес. Особливо виділяється тематичний бонусний раунд. У слоті передбачені спеціальні символи та фриспіни. Рівень RTP забезпечує позитивні емоції гри.