Віртуальний 3D автомат Ace Round розроблено відносно молодою компанією Evoplay Entertainment. І хоча ніде немає офіційних підтверджень, що ця модель присвячена певній тематиці, шанувальники комп'ютерного шутера Counter Strike знайдуть явні подібності. Виробник використав усі свої ресурси, щоб створити сучасний автомат з гарною графікою та вигідними функціями для заробітку, і у нього це безперечно вийшло. На сторінці програми розгорнулося справжнє протистояння між спецназом та терористами, а результат бою залежить лише від вас.

Візуальне оформлення автомата

В ігровому клубі 777 Original перестрілки між командами проходять у нічний час на тлі різних вулиць, які періодично змінюються. Серед них є деякі елементи гри Counter Strike. Але ще більше знайомих посилань можна знайти на барабанах, де обертаються символи. Вони представлені в основному зброєю та захисним екіпіруванням. Динамічна музика не перестає тримати у тонусі протягом усього ігрового процесу. Ви також можете ознайомитися з не менш крутими оформленнями ігрових автоматів, наприклад, автомат Resident .

Особливості віртуального слота

Основні характеристики автомата цілком стандартні – це п'ять барабанів, 20 ліній без можливості налаштування та 15 осередків для ігрових символів. Головний інтерес прикутий до символів та їх особливостей. Основний список відрізняється лише картинками та коефіцієнтами:

Далі йдуть чотири Wild символи, які можуть частково впливати на ігровий процес або запускати цілу подію з умовами:

Останнім, але не за значенням, є список випадкових подій, які можуть з'явитися на будь-якому етапі гри:

У грі є ще одна особливість, яка замінила класичний Scatter. Коли на барабані з'являється один символ із зображенням терориста і спецназу — у грі активується раунд з безкоштовними обертаннями. Їхня кількість залежить від результатів сутички між символами.

В інтернеті не знайти схожі ігрові автомати з моментальним виведенням з такою ж кількістю бонусних можливостей. Ace Round - це унікальний симулятор, який потрібно обов'язково спробувати хоча б заради ознайомлювального характеру. Якщо ви фанат серії Counter Strike, то ця модель стане чудовим доповненням та легко замінить шутер. Так як у цьому слоті призи випадають набагато частіше, ніж у знаменитій грі. На початку ігровий процес може здатися заплутаним, тому варто почати з тестової версією, в якій використовується віртуальна валюта і немає ризику програти. На нашому сайті онлайн казино будь-хто може протестувати гру на гроші.