• Скоморохи

  Ласкаво просимо на банкет до князя Владимира та його веселих скоморохів! На вас чекає захоплююча танцювальна казка про недолугого Івана-дурника й ватагу скоморохів.

 • Мореск’єри
  мандрівні артисти Середньовіччя

  Веселі танцівники-мореск’єри запросять вас до казки, у якій кожен юнак може перетворитися на принца, а будь-яка прекрасна принцеса - танцювати на майданах. Ласкаво просимо в середньовічний балаганчик!

 • Моріски
  східна шоу-програма на ходулях

  Дивовижна танцювальна вистава-калейдоскоп. Вишукана хореографія й дюжина різноманітного реквізиту, яким майстерно володіють східні танцівниці та мужні фехтувальники на півметрових ходулях.

Ренесанс

Мрія багатьох романтиків - танцювати на балу епохи Відродження - ближче, ніж здається! Чарівний блиск костюмів, історична музика й танці перенесуть вас в часи великої королеви Єлизавети І й розкішного сімейства Борджіа.

Українське бароко

Як гуляла шляхта? Що носила і де танцювала? Повернення до традицій нашого народу в танцювальних замальовках в стилістиці українського бароко.

Венеційський карнавал

Велікани-ходулісти в строкатих костюмах і масках втілять в життя дитячі мрії про мандрівний цирк і карнавальну ходу. Яскравий спектакль, принизаний духом Комедії дель Арте, оповідає про Арлекіна, Коломбіну і інших персонажів барочного театру.

Кабаре

Подорож просто на сцену легендарного Мулен-руж або на вечірку до Великого Гетсбі. Прекрасні танцівниці ретро-кабаре виконають канкан, чарльстон і навіть Мурку.

Вогняне та неонове шоу

Палаючі мечі, яскравий неон, акробатичні трюки та складні танцювальні підтримки цього шоу зроблять унікальною будь-яку вечірку. Це не просто вогненне шоу - це танці з вогнем, що зачаровують.

Танці народів світу

Чудова ідея для корпоративної вечірки або традиційного свята. Веселі народні танці створять дружню атмосферу і об'єднають усіх у загальному крузі.

Бали та вечірки

Історичний бал або ретро-вечірка? Подорож у французький палац або на Дикий Захід? Ваші грандіозні задумки та сміливі ідеї легко реалізуються за допомогою професіоналів.

Ходулісти й анімація

Зустріч гостей на ходулях, фото з глядачами на тлі вашого логотипу, дитяча й доросла анімаційні програми в компанії високих людей, які дарують людям радість. Ласкаво просимо в країну велетнів!